Welcome to Portal Sztuki | sztuka: plastyka, teatr, muzyka

 
Menu
· Strona główna
· Napisz i wyślij artykuł
· Starsze artykuły
· Dzienniki
· FAQ - pomoc
· Kontakt z nami
· Moje konto
· Prywatna wiadomość
· Rekomenduj nas

SzukajZaloguj się
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz zarejestrować się w ciągu kilku minut tutaj. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dostęp do większości modułów

Kto online
Teraz witrynę przegląda 360 gość(ci) i 162 użytkownik(ów).

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować klikając tutaj

Licznik odwiedzin

12690913
odsłon strony od lipiec 2007

Wybr. losowo kategoria

Proza, poezja, inne
[ Proza, poezja, inne ]

·New Polish Nude Photography
·Death book
·Luki między gwiazdami
·Pisanie o górach, czyli koniec ery heroicznej
·Diabeł irlandzki
·Bunkier Sztuki zaprasza
·Premiera książki Krótka historia Grupy Ładnie
·Czułość i sarkazm Virginii Woolf
·Erotyczne harce artystów

Dzisiejsze artykuły:
Dziś jeszcze nie było artykułu z tego działu.

Z naszego archiwum


Wystawa fotografii piktorialnej pt. ULICA KROKODYLI
Ideą powstania naszego Pictorial Teamu była chęć popularyzacji tak mało znanej dziedziny fotografii, jaką jest piktorializm i to w swoim współczesnym wydaniu. Sądzimy, że nam się to udało; potwierdzają to sukcesy na rynku fotografii krajowej jak i europejskiej np. nagroda ministra kultury i sztuki RP, ministra kultury Rosji czy Królewskiego ... więcej


RASTER, Michał Budny Światło

Promień wpadającego do pokoju światła był przedmiotem jednej z pierwszych instalacji rzeźbiarskich Michała Budnego ("Światło", 2004). Po kilku latach artysta powraca do tematu światła dekonstruując jego fizyczną spoistość i analizując w zamian metaforyczne sensy.. ... więcej  
Portal Sztuki | sztuka: plastyka, teatr, muzyka: Nasze aukcje

Przeszukaj ten temat:   
[ Wróć na stronę główną | Wybierz nowy temat ]

Dom Aukcyjny Agra-Art - aukcja online
21-04-2010 o godz. 20:10:33 zatw. admin
Nasze aukcjeagraart "

Zapraszamy na kolejną aukcję internetową
- tym razem licytujemy m.in prace na papierze Kobzdeja, Tarasewicza, Tarasina, Bogusza, Lenicy, Marczyńskiego, Lebensteina, Yerki, Bogackej, Sasnala, Twożywo. Na aukcję można wejść tutaj: http://www.agraart.pl. Aukcja trwa jak zwykle tydzień do 27 kwietnia (wtorek) do południa.
Wszystkie prace możan na żywo oglądać w Galeri Agry-Art ul. Wilcza 60, godz. 11-18. Aby brać udział w aukcji nie trzeba wpłacać wadium, tylko zarejestrować się w naszym systemie aukcyjnym na http://aukcje.agraart.pl Kilka zdjęć:
Bogacka


komiks Sasnala


Tarasewicz
"

(... więcej | Wynik: 0)

Serwis aukcyjny aukcje-art zaprasza
24-11-2007 o godz. 19:41:54 zatw. admin
Nasze aukcje

Nowe aukcje w serwisie aukcyjnym   aukcje-art

Zapraszamy do naszego serwisu aukcyjnego - kliknij w zdjęcie obrazu, wejdź na stronę z aukcjami artysty.

aukcje malarstwa  aukcje malarstwa  aukcje malarstwa  aukcje malarstwa
Vitalij                         Kropka58                        Best art                      Loihongdiep
Zapraszamy
                                                                                                                              admin. aukcje-art

uzupełnij (skomentuj) ten artykuł tutaj - w tytule napisz "..do artykułu -tu adres URL , Twój wpis (po zatwierdzeniu przez administratora) zostatanie dołączony do artykułu. Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, do Twojego tekstu zostanie dodana Twoja nazwa (na życzenie możemy podać pełne Twoje dane, jakie zamieściłeś w swoim profilu)


(... więcej | 3060 bajtów więcej | Wynik: 5)

Z cyklu ''Nasze aukcje''
08-07-2007 o godz. 13:12:04 zatw. admin
Nasze aukcje

z cyklu "Nasze aukcje
Serwis aukcyny "Aukcje internetowe sztuki" aukcje-art zaprasza na aukcje malarstwaaukcje internetowe Wiesławy Kisiała.Urodziła się w Klimontowie k. Sandomierza. Studiowała na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom z malarstwa realizowała pod kierunkiem prof. J. Kotlaryczka w roku 1980. Tworzy w dziedzinie malarstwa i rysunku. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w galeriach na terenie Polski, (Busko-Zdrój, Gdańsk, Kielce, Końskie, Ostrowiec Św., Toruń) oraz za granicą - Grado (Włochy). Uczestniczyła w wielu plenerach artystycznych. Pracowała jako nauczyciel plastyki w szkole podstawowej i średniej, a od 1987 roku jako nauczyciel akademicki w Instytucie Edukacji Plastycznej Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. W 1996 roku ulega poważnemu wypadkowi drogowemu. Po przeszło dwuletniej rekonwalescencji, powróciła do malowania. Od tego też czasu, malowaniu poświęca się bez reszty. Uczestniczy w kolejnych plenerach malarskich przenosząc na płótno i papier urok polskiego krajobrazu i architektury. Tworząc, posługuje się olejem, temperą i pastelami. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Edukacji Plastycznej.
.... "Jakiego umiłowania do garstki kredek czy farb potrzeba, jakiej woli przemieniania szarzyzny i brzydoty we wszechobecne światło i kryształ powietrza, by te obstrupiałe podwórka, uliczki, którymi na co dzień lepiej nie przechodzić, zdały się uładzoną rzeczywistością? Znośną. Wyciszoną wstającym porankiem. Zanurzoną w cieple wieczoru. Pastelową.

(... więcej | 4545 bajtów więcej | Wynik: 3.66)

  
Twoje artykuły
Redaguj razem z nami

Jeśli chcesz aby portal zamieścił Twój artykuł lub zarekomendował Twoją wystawę/ wernisaż, skorzystaj z linku "Napisz artykuł" (u góry lewej kolumny). Po zatwier dzeniu przez administratora, Twój artykuł ukaże się na stronie głównej witryny. Do ciekawych artykułów zamieścimy linki w tej witrynie i na stronie głównej portalu, dzięki czemu będzie dostępny dla internautów przez dłuższy okres czasu. Artykuł możesz napisać w języku HTML dołączając do niego zdjęcia, lub zwykłym tekstem (wtedy zdjęcia wyślij do nas pocztą elektroniczną). Nadmieniamy, że publikowane będą tylko artykuły związane z kulturą i sztuką.


GALERIE / sklepy ART
Galerie dla twórców w perstiżowych domenach, Skleo/galeria w trzy dni. ... więcej

Galeria i sklep


Nasze witryny - zapraszamy

   Portal Sztuki

    strona główna
    aukcje internetowe sztuki
    wybrane aukcje
    galerie użytkowników
    e-Kartki
    bezpłatne ogłoszenia
    sztuka - info... z archiwum
Zdzisław Beksiński

Zdzisław Beksiński

... mało kto kojarzy Beksińskiego z fotografią. Jednak to ona rozpoczęła jego drogę do wielkiej sławy. Jednak dopiero twórczość malarska, przyniosła artyście pierwsze sukcesy. Jego malarstwo od początku zawierało ponury nastrój ... więcej


Warto zajrzeć:
aukcje internetowe sztuki

aukcje malarstwa macuło

aukcje malarstwa MTM Głażewscy

aukcje malarstwa loihongdiep

W naszym serwisie aukcyjnym twórcy oferują ponad 1300 prac: malarstwo, rzeźba, sztuka użytkowa i inne
Zapraszamy


PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.04 sekund