Welcome to Portal Sztuki | sztuka: plastyka, teatr, muzyka

 
Menu
· Strona główna
· Napisz i wyślij artykuł
· Starsze artykuły
· Dzienniki
· FAQ - pomoc
· Kontakt z nami
· Moje konto
· Prywatna wiadomość
· Rekomenduj nas

SzukajZaloguj się
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz zarejestrować się w ciągu kilku minut tutaj. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dostęp do większości modułów

Kto online
Teraz witrynę przegląda 382 gość(ci) i 78 użytkownik(ów).

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować klikając tutaj

Licznik odwiedzin

11741769
odsłon strony od lipiec 2007

Wybr. losowo kategoria

Muzea, galerie
[ Muzea, galerie ]

·Galeria 78 w Gdyni
·Bunkier Kuśmirowskiego w Barbican Centre
·Homo Urbanus Europeanus w Galerii FOTART w Szczecinie
·Włochy: ukrzyżowana żaba z piwem nie zniknie z muzeum
·''Kolekcja z suchej'' w Muzeum Narodowym w Warszawie
·"Błond w Sztuce" w Firleju
·Ukraina światu - Skarby Ukrainy z kolekcji Platar
·Wolny wstęp do 14 francuskich muzeów
·Toskańskie pielgrzymki do Piera

Dzisiejsze artykuły:
Dziś jeszcze nie było artykułu z tego działu.

Z naszego archiwum


Wystawa fotografii piktorialnej pt. ULICA KROKODYLI
Ideą powstania naszego Pictorial Teamu była chęć popularyzacji tak mało znanej dziedziny fotografii, jaką jest piktorializm i to w swoim współczesnym wydaniu. Sądzimy, że nam się to udało; potwierdzają to sukcesy na rynku fotografii krajowej jak i europejskiej np. nagroda ministra kultury i sztuki RP, ministra kultury Rosji czy Królewskiego ... więcej


RASTER, Michał Budny Światło

Promień wpadającego do pokoju światła był przedmiotem jednej z pierwszych instalacji rzeźbiarskich Michała Budnego ("Światło", 2004). Po kilku latach artysta powraca do tematu światła dekonstruując jego fizyczną spoistość i analizując w zamian metaforyczne sensy.. ... więcej  
Szpalty roku wręczone - Domoteka nagrodzona
Wysłano dnia 01-06-2010 o godz. 21:51:54
Temat: aktualności, wydarzenia
aktualności, wydarzeniaPortal Sztuki

DOMOTEKA, prestiżowe warszawskie centrum wyposażenia wnętrz, które skupia pod jednym dachem 80 salonów oferujących piękne meble i akcesoria, otrzymało nagrodę specjalną „Okładka Roku” za magazyn Domoteka Design Magazine w konkursie Szpalty Roku 2010.
Stowarzyszenie Prasy Firmowej organizuje co roku konkurs prasy firmowej Szpalty Roku. Celem konkursu jest upowszechnianie wysokich standardów jakości w mediach firmowych i konsumenckich poprzez wyróżnienie najlepszych publikacji. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie tytuły publikowane w określonych kategoriach. W tym roku nagrodzono 25 tytułów spośród 80 zgłoszonych. Prace konkursowe oceniali eksperci w dziedzinie projektowania prasowego, typografii, fotografii, infografiki, PR oraz dziennikarstwa. Jury konkursu w składzie: Joanna Delbar, Katarzyna Trzeszczkowska, Dominik Kaznowski, Jacek Piotrowski i Dariusz Ćwiklak obradowało pod okiem przewodniczącego Tomasza Raczka.
Nagrodę specjalną Okładka Roku otrzymał „Domoteka Design Magazine” wydawany przez Domotekę od 2006 roku. W uzasadnieniu czytamy, że został nagrodzony za „projekt oddający treść i aspirację pisma, stworzony według zasad dobrego designu oraz za rozpoznawalną kolorystyczną koncepcję”. To pierwsza tego typu nagroda w historii konkursu. Jury oceniało wszystkie zgłoszone magazyny i spośród nich wyłoniło najbardziej interesujący projekt okładki prasowej.

Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie 26 maja br.
DOMOTEKA - część Parku Handlowego Targówek, stanowi wyjątkowe miejsce dla miłośników designu i prawdziwych znawców sztuki wyposażenia wnętrz. Zachwyca już z zewnątrz nowoczesną architekturą, która znajduje swoje odbicie również w zagospodarowaniu wnętrza. 80 sklepów pod jednym dachem łączą wspólne cechy - najwyższa jakość asortymentu oraz wyjątkowa różnorodność unikalnych produktów. Każdy, kto lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, znajdzie tu coś wyjątkowego dla siebie. Zarówno miłośnicy tradycyjnego wzornictwa, jak i najnowocześniejszego designu mogą znaleźć w DOMOTECE pełną gamę przedmiotów odpowiadających ich potrzebom. Znajdziemy tutaj nie tylko meble, ale również wszelkie przedmioty dekoracyjne oraz praktyczne, które mogą znaleźć zastosowanie w domu. Wizyta w DOMOTECE to wielka przyjemność obcowania z pięknem, które można zabrać ze sobą do domu.

uzupełnij (skomentuj) ten artykuł tutaj - w tytule napisz "..do artykułu -tu adres URL , Twój wpis (po zatwierdzeniu przez administratora) zostatanie dołączony do artykułu. Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, do Twojego tekstu zostanie dodana Twoja nazwa (na życzenie możemy podać pełne Twoje dane, jakie zamieściłeś w swoim profilu)


 
Pokrewne linki
· Więcej o aktualności, wydarzenia
· Napisane przez admin


Najczęściej czytany artykuł o aktualności, wydarzenia:
Zaproszenie na wystawę fotograficzną NADBRZEŻNE OPOLE Katarzyny Krause


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych Wyślij ten artykuł do znajomych


Kategoria

aktualności, wydarzenia

..

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.04 sekund